Kraktroter Facebook

Przewodnik po Krakowie

O mnie O mnie

Dominika Gas – jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie wydziału Turystyki i Rekreacji, ze specjalizacją Obsługa Ruchu Turystycznego. Uprawnienia przewodnika po Krakowie oraz pilota wycieczek zdobyłam w 2009 roku.

W ciągu kilku lat pracy w branży turystycznej miałam okazję współpracować z wieloma biurami turystycznymi z kraju i zagranicy. Oprowadzam turystów indywidualnych, jak i grupy zorganizowane w j. polskim i angielskim. Wielkim zaszczytem było dla mnie pokazanie Krakowa jednemu z członków Izby Gmin Wielkiej Brytanii oraz doradcy wielu europejskich miast w kwestii planowania obiektów konferencyjnych, wyróżnieniem możliwość oprowadzenia po Muzeum Fabryka Emalia Oskara Schindlera reprezentacji Anglii w piłce nożnej.

Jako profesjonalny przewodnik cały czas poszerzam swoją wiedzę, biorąc udział w kolejnych wykładach i szkoleniach zawodowych: 
– Posiadam uprawnienia do oprowadzania po oddziałach Muzeum Historycznego Miasta Krakowa, Fabryka Emaila Oskara Schindlera oraz Muzeum w Podziemiach Rynku Głównego

Reprezentacji Anglii w piłce nożnej zwiedzająca Muzeum Fabryka Emalia Oskara Schindlera podczas Euro 2012

Robert Maaskant – trener Wisły Kraków w latach 2010-2011

Dziennikarze z telewizji holenderskiej

Osiągnięcia i certyfikaty